Duyurular

Merhaba
Köyümüzün web sayfası ile paralel yürüyecek, paylaşımların külah köyü adıyla yapılabileceği ve web sayfasındaki yöneticilerin burada da yönetici olabileceği bir facebook sayfası oluşturulmuştur. (paralelikte sorun çıkmaması için sayfalarla aynı kadro ilgilenecektir smile ifade simgesi )
Saygılarımızla,
www.kulahkoyu.com web sitesi yönetimi


Merhaba,

Bilindiği gibi bazı duyurularımızı SMS olarak göndermekteyiz. Telefon numaralarını değiştirenlerin veya mesaj almak isteyenlerin numaralarını site yönetimine iletmesini rica ederiz.

Web Sitesi Yönetimi


Batıkent Serçeşme Cem evinde Salı günleri 19:00 - 21:00 saatleri arasında Saz Kursu, Cumartesi 14:00 de Semah kursu verilmektedir. İki kursta ücretsizdir. İlgilenenlere duyurulur.


Ankara Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,6877   6,6998
EURO 7,3176   7,3308
       
Günlük Gazeteler
Özlü Sözler
- Huzursuz yenen yemeklerin hazmı güç olur. WİLLİAM SHAKESPEARE
Sponsorlarımız
Anket
 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
TEŞEKKÜR


14.3.2015 Cumartesi günü gerçekleştirdiğimiz geleneksel Külahlılar Gecesi kış yemeğine gösterilen ilgi için teşekkür ederiz. Bu yılki yemeğe çocuklarla birlikte 250 kişi civarında bir katılım oldu. Bu katılımların her yıl artarak 10. 20. gecelerimizin yapılması en büyük dileğimiz. Gece hakkındaki olumlu düşüncelerinizi gelmeyenlere, olumsuz düşüncelerinizi bizlere bildirmeniz gelecek yıllarda yapılacak organizasyonlar için bize yol gösterecektir. 

2015 Yaz pikniği için çalışmalara şimdiden başlıyoruz. Pikniğin de yemek gibi çok daha fazla katılım ile gerçekleşmesi en büyük arzumuz. Köyde yaşayanların bizleri yanlarında görmeye herzamankinden daha fazla ihtiyaçları olduğu düşüncesindeyiz.

Külahlılar Gecesi yemeğine katılan, katılmayan, mazereti olupta gelemeyen, aklından geçiren, kendi değil ama kalbi bizimle olan, köyden, Çorum'dan, Almanya'dan gelerek bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlara teşekkür ederiz.

Saygılarımızla.
 

16.3.2014
Feryati Malatyalı
Okunma Sayısı: 1624


Feryati Malatyalı Diğer Yazıları

Yazdır


Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Son Ziyaretçi Yorumları
Galip COŞKUN
Aile büyüğümüz Elmas (COŞKUN) ÇELİK'in vefatı dolayısıyla heran yanımızda olan, cenazeye katılan, telefonla arayarak acımızı paylaşan bütün dost ve yakınlarımıza ailemiz adına teşekkür ederim. Galip COŞKUN

Galip COŞKUN
Muhsin Abimize Tanrı'dan rahmet sevenlerine başsağlığı dileriz. Seyhan-Galip

Galip COŞKUN
İsmail abiye Tanrı'dan rahmet sevenlerine başsağlığı dileriz. Seyhan - Galip


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Sponsorlarımız
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 91
Dün: 93
Toplam: 204357