Duyurular

Merhaba
Köyümüzün web sayfası ile paralel yürüyecek, paylaşımların külah köyü adıyla yapılabileceği ve web sayfasındaki yöneticilerin burada da yönetici olabileceği bir facebook sayfası oluşturulmuştur. (paralelikte sorun çıkmaması için sayfalarla aynı kadro ilgilenecektir smile ifade simgesi )
Saygılarımızla,
www.kulahkoyu.com web sitesi yönetimi


Merhaba,

Bilindiği gibi bazı duyurularımızı SMS olarak göndermekteyiz. Telefon numaralarını değiştirenlerin veya mesaj almak isteyenlerin numaralarını site yönetimine iletmesini rica ederiz.

Web Sitesi Yönetimi


Batıkent Serçeşme Cem evinde Salı günleri 19:00 - 21:00 saatleri arasında Saz Kursu, Cumartesi 14:00 de Semah kursu verilmektedir. İki kursta ücretsizdir. İlgilenenlere duyurulur.


Ankara Hava Durumu
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 6,6877   6,6998
EURO 7,3176   7,3308
       
Günlük Gazeteler
Özlü Sözler
- Satrançta oyun bitince şahlarla piyonları aynı kutuya koyarlar. SÖYLEYEN BİLİNMİYOR - Çabuk yanlış yapan, onu çabuk da onaylar.
Sponsorlarımız
Anket
 
Sitemizi Tavsiye Ediniz
Sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz memnun kalırız.
 
  
  Firma Rehberi (Sponsorlarımız)
  En Son Eklenen Fotoğraflar
  Bizden Haberler

   KÖYÜN ŞENLİĞİ KÖYÜ ŞENLENDİRDİ!
  Büyüklerimiz bir evin kişi sayısını ifade ederken şenlik sözcüğünü kullanırlardı; bu ifadeyi sanırım bilmeyenimiz yoktur. Belki gençlerimiz bilmeyebilir ama işte görüldüğü üzere onlarda bizden öğrenecekler yöremizde kullanılan bize özgü sözcükleri. Artık “evin şenliği” yada “burada kaç şenlik var” dediklerinde oradaki... Devamı..

   AFET
  Kısa süreli çok şiddetli yağan yağmur ve dolu köyümüzdeki ekili alanlara çok büyük hasar vermiş.Bir yıl boyunca emek verip yetiştirdikleri mahsul on dakika içerisinde yok olmuş.Birçoğumuz buna çiftçinin kaderi diyor ,değişen iklim in en çok etkilediği kesim çiftçi.Yapacak ne var çevre köylerle ortak hareket edip bu... Devamı..

   V E F A A T
  SATI GÖRÜR MEHMET GÖRÜR ÜN EŞİ (Dıngıl Ali gilin) 17.04.2011 DE VEFAAT ETMİŞTİR KENDİSİNE ALLAHTAN RAHMET YAKINLARINA SEVENLERİNE VE TÜM KÖYLÜLERİMİZE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUZ CENAZE 18.04.2011 DE KÜLAH KÖYÜNDE DEFNEDİLECEKTİR Devamı..

   KÖYÜMÜZDE ALTYAPI ÇALIŞMASI
  İhalesi 20/05/2011 de yapılan Kanalizasyon çalışmalarına en kısa sürede başlanacak çalışmalar ve gelişmeler konusunda muhtar Hıdır Demirbaş tan bilgi alabilirsiniz .Köyümüz ve köylülerimiz için iyi bir adım olan bu çalışma sonunda bozulan ara sokaklara da mıcır dökülerek düzeltilecektir .Katkıda bulunan emegi... Devamı..

   BABALAR GÜNÜ
  Gerçi çoğumuz farkına varamayız o koyu serin gölgeyi , farkına varanları da kutlamak gerek çünkü ağaç ayaktayken farkına varılması bence hem ağaç için hemde gölgesine sığınan için büyük mutluluktur. Şimdi çoğumuzun bu ağaçları merak ettiğini düşünüyorum. Oysa herkesin böyle bir ağacı olmuştur, herkes sığınmıştır o... Devamı..

   PİKNİK GÜNÜMÜZ
  Değerli KÜLAHLI lar 9 Temmuzda yapacağımız Pikniğe yurt içinden yurt dışından ben külahlıyım diyen herkesi eş ,dost ,arkadaşları ile birlikte bekliyoruz .Geleneksel hale getirmeye çalıştığımız bu birlikteliği büyüterek yarınlara taşımak hepimizin görevi. Bu senede davul zurna ekibi ,türkü söyleyip saz çalan ... Devamı..

   VEFAAT
  Hüseyin Salman(Ögretir) Horozun Mehmedin oglu Hüseyin Tahminen 1953 dogumlu Köyden tamamen göçeden ailelerden 1 erkek 3 kızkardeşi var Resimdeki kavakların oldugu yerde evleri vardı Kendisine Rahmet Ailesine tanıyanlarına ve köylülerimize başsağlıgı diliyoruz. Devamı..

   CİĞERİMİZ YANDI
  Anız yakma Anadolunun belası oldu,rahat ekim yapabilmek için anız yakan cahil yada aymaz insanlar memleketın yeşil örtüsünü yok ediyor . geçen yıl Kıcılıdan bırakılan ateş bağları yakmıştı ,bu sene de köyümüzden bırakılan ateş Yıllar önce dikilen santim santim büyümesini izlediğimiz çamları yaktı .Muhtar aradı sesi... Devamı..
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 Geri İleri 

Üye Giriş Paneli
E-posta:      
Şifre:        
Şifremi unutum
Başkan'ın Mesajı
Son Ziyaretçi Yorumları
Galip COŞKUN
Aile büyüğümüz Elmas (COŞKUN) ÇELİK'in vefatı dolayısıyla heran yanımızda olan, cenazeye katılan, telefonla arayarak acımızı paylaşan bütün dost ve yakınlarımıza ailemiz adına teşekkür ederim. Galip COŞKUN

Galip COŞKUN
Muhsin Abimize Tanrı'dan rahmet sevenlerine başsağlığı dileriz. Seyhan-Galip

Galip COŞKUN
İsmail abiye Tanrı'dan rahmet sevenlerine başsağlığı dileriz. Seyhan - Galip


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Sponsorlarımız
Ziyaretçi Bilgileri
Bugün: 95
Dün: 93
Toplam: 204361