• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Merhaba
Köyümüzün web sayfası ile paralel yürüyecek, paylaşımların külah köyü adıyla yapılabileceği ve web sayfasındaki yöneticilerin burada da yönetici olabileceği bir facebook sayfası oluşturulmuştur. (paralelikte sorun çıkmaması için sayfalarla aynı kadro ilgilenecektir smile ifade simgesi )
Saygılarımızla,
www.kulahkoyu.com web sitesi yönetimi


Merhaba,

Bilindiği gibi bazı duyurularımızı SMS olarak göndermekteyiz. Telefon numaralarını değiştirenlerin veya mesaj almak isteyenlerin numaralarını site yönetimine iletmesini rica ederiz.

Web Sitesi Yönetimi


Batıkent Serçeşme Cem evinde Salı günleri 19:00 - 21:00 saatleri arasında Saz Kursu, Cumartesi 14:00 de Semah kursu verilmektedir. İki kursta ücretsizdir. İlgilenenlere duyurulur.


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 13,4431   13,4673
EURO 15,2577   15,2852
       
Özlü Sözler
İstemek "istiyorum" demek değil, harekete geçmektir. (A.Maurrois)
Günlük Gazeteler
Son Ziyaretçi Yorumları
Galip OŞKUN
Yapılan bağışlar dolayısıyla köylülerimize teşekkür ederim. Bunun bir gelenek haline gelmesini ve köyümüzün kalkınmasına yardımcı olmasını yürekten dilerim. Emeği geçen herkese saygı ve sevgilerimi iletirim. Galip COŞKUN

Galip COŞKUN
Aile büyüğümüz Elmas (COŞKUN) ÇELİK'in vefatı dolayısıyla heran yanımızda olan, cenazeye katılan, telefonla arayarak acımızı paylaşan bütün dost ve yakınlarımıza ailemiz adına teşekkür ederim. Galip COŞKUN

Galip COŞKUN
Muhsin Abimize Tanrı'dan rahmet sevenlerine başsağlığı dileriz. Seyhan-Galip


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Sponsorlarımız
YAZARLARIMIZ


  SON EKLENEN MAKALE
UMUT HER ZAMAN VAR!

Bu yazıyı paylaşan herkese merhaba ve köyümüz sitesine katılımları gördükçe bu paylaşımların her gün daha da artacağına inancım çoğalmaktadır. Özellikle de köyümüz sayfasındaki haberleri okudukça bu inancın yarattığı mutluluk dahada artmakta.

Köyümüzde yaşayan bir avuç insanın gayretleri , özelliklede yaş ortalamalarının yüksekliğine karşın bu gayreti göstererek köyün temizliği ve ağaçlandırılması konusundaki çabalari gerçekten övgüye değer. Ve bu çaba bizim her zaman köyümüzün geleceği ile ilgili umutlu olmamıza neden olmaktadır.
Elbetteki bu konuda bizlerede birtakım görevler düşmektedir, en azından maddi ve moral desteğimizi hiçbir zaman eksik etmemeliyiz Atayurdumuzda yaşayan insanlarımızdan.
Bu çabaları görünce insanın aklına ister istemez Yunan mitolojisindeki Pandora’nın kutusunda kalan umut akla geliyor.[1] Hani Prometheus tanrısal ateşi Zeus’tan çalıpta insanlara verince O’nun isteği üzerine tanrılar ceza olsun diye güzeller güzeli Pandora’yı yaratmışlar elinede bir kutu vermişler. Ama kutuda neler yok ki acı, zulüm, kan, gözyaşı ve daha ne ararsan var. Sonrada gelip bu kızı Prometheus’un kardeşine vermişler, Pandora kutuyu açınca kutudaki bütün olumsuzluklar dünyaya yayılmış ve Pandora yaptığı hatayı anlayınca kutunun kapağını kapatmış ve kutuda bir tek umut kalmıştır. İşte bu mitolojik öykünün sonunda derler ki insan oğlu o gün bu gündür bu umutla yaşar.
İşte bizi de diri tutan bu umut olsa gerek köylümüzün çabalarını gördükçe iyi ki umut o kutuda kalmış diyor ve köyümüze, köylümüze bir kez daha teşekkür ediyoruz. Daha güzellerini hep birlikte başarmak dileğiyle hoşça kalın…


Galip Coşkun

Okunma Sayısı: 1348

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top