• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Merhaba
Köyümüzün web sayfası ile paralel yürüyecek, paylaşımların külah köyü adıyla yapılabileceği ve web sayfasındaki yöneticilerin burada da yönetici olabileceği bir facebook sayfası oluşturulmuştur. (paralelikte sorun çıkmaması için sayfalarla aynı kadro ilgilenecektir smile ifade simgesi )
Saygılarımızla,
www.kulahkoyu.com web sitesi yönetimi


Merhaba,

Bilindiği gibi bazı duyurularımızı SMS olarak göndermekteyiz. Telefon numaralarını değiştirenlerin veya mesaj almak isteyenlerin numaralarını site yönetimine iletmesini rica ederiz.

Web Sitesi Yönetimi


Batıkent Serçeşme Cem evinde Salı günleri 19:00 - 21:00 saatleri arasında Saz Kursu, Cumartesi 14:00 de Semah kursu verilmektedir. İki kursta ücretsizdir. İlgilenenlere duyurulur.


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,5099   8,5252
EURO 10,0483   10,0664
       
Özlü Sözler
- Huzursuz yenen yemeklerin hazmı güç olur. WİLLİAM SHAKESPEARE
Günlük Gazeteler
Son Ziyaretçi Yorumları
Galip OŞKUN
Yapılan bağışlar dolayısıyla köylülerimize teşekkür ederim. Bunun bir gelenek haline gelmesini ve köyümüzün kalkınmasına yardımcı olmasını yürekten dilerim. Emeği geçen herkese saygı ve sevgilerimi iletirim. Galip COŞKUN

Galip COŞKUN
Aile büyüğümüz Elmas (COŞKUN) ÇELİK'in vefatı dolayısıyla heran yanımızda olan, cenazeye katılan, telefonla arayarak acımızı paylaşan bütün dost ve yakınlarımıza ailemiz adına teşekkür ederim. Galip COŞKUN

Galip COŞKUN
Muhsin Abimize Tanrı'dan rahmet sevenlerine başsağlığı dileriz. Seyhan-Galip


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Sponsorlarımız
BATMAYAN GÜNEŞ

BATMAYAN GÜNEŞ

Doğumunun üzerinden 129 yıl geçmiş ve sanırım sağlam 100 yıldır kendisi ile uğraşılır. Ama ne yazık ki sonuç değişmez o 129 yıl önce doğan güneşi batırmak mümkün olmamıştır. Sanırım dünyanın hiçbir yerinde ve hiç bir döneminde bir kişiyle bu denli uğraşılmamıştır. İşin ilginç yönü uğraşıldıkça yeni yeni özellikleri ortaya çıkan ve uğraşıldıkça güçlenen başka birisi olmamıştır.

Kimisi onu anlayamamış; onu putlaştırmaya kalkışmış, kimisi akla sığmayacak bir şekilde onu inanç dünyasının önünde bir engel gibi görüp düşman kesilmiş, kimisi ise yaptıklarına akıl sır erdirememiş bu yüzden rakibiymişçesine onunla mücadeleyi kendisine bir uğraş edinmiştir.

Oysa o ne putlaşacak kadar basit, ne inançların önünde engel olacak kadar sığ, nede yaptıkları anlaşılamayacak kadar karmaşıktır. O bir su damlası kadar duru, toplumu olumlu yönde değiştirecek kadar akıl ve bilimi kılavuz edinen ve herkesinde böyle davranmasını önerecek kadar pozitivist, inanç dünyasındaki dinginliğin insanı huzura kavuşturduğunu herkesten iyi kavrayacak ve bu uğurda büyük çabalar harcayacak kadar inançlara saygılıdır.

Onu ölümünün 72. ölüm yıldönümünde bir kez daha minnetle anacağız aslında anmak sözcüğü biraz yanlış oluyor çünkü günümüzde yapılanları ve onun düşüncelerindeki isabeti gördükçe her gün anıyoruz.

Bu batmayan güneşin Atatürk olduğunu söylemeye gerek yok sanırım ve uğraşıldıkça, batırılmaya çalışıldıkça yükselen ve parlayan başka bir varlık herhalde evrende yoktur. Önerim onu anlamaya çalışmak, ışığından yararlanmak herkes için, hepimiz için daha yararlı olacaktır. Okuyan herkese saygılarımla. Galip COŞKUN


Yazar: GALİP COŞKUN
Tarih: 07.11.2010 15:09:19Galip Coşkun
Okunma Sayısı: 1348


34.204.180.1
YAZARIN DİĞER YAZILARI

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top