• slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
  • slayt
Duyurular

Merhaba
Köyümüzün web sayfası ile paralel yürüyecek, paylaşımların külah köyü adıyla yapılabileceği ve web sayfasındaki yöneticilerin burada da yönetici olabileceği bir facebook sayfası oluşturulmuştur. (paralelikte sorun çıkmaması için sayfalarla aynı kadro ilgilenecektir smile ifade simgesi )
Saygılarımızla,
www.kulahkoyu.com web sitesi yönetimi


Merhaba,

Bilindiği gibi bazı duyurularımızı SMS olarak göndermekteyiz. Telefon numaralarını değiştirenlerin veya mesaj almak isteyenlerin numaralarını site yönetimine iletmesini rica ederiz.

Web Sitesi Yönetimi


Batıkent Serçeşme Cem evinde Salı günleri 19:00 - 21:00 saatleri arasında Saz Kursu, Cumartesi 14:00 de Semah kursu verilmektedir. İki kursta ücretsizdir. İlgilenenlere duyurulur.


Ankara Hava Durumu
Anket
Döviz Bilgieri
Merkez Bankası Döviz Kuru
  ALIŞ   SATIŞ
USD 8,5099   8,5252
EURO 10,0483   10,0664
       
Özlü Sözler
Derya büyüktür ama herkes kabı kadar alır
Günlük Gazeteler
Son Ziyaretçi Yorumları
Galip OŞKUN
Yapılan bağışlar dolayısıyla köylülerimize teşekkür ederim. Bunun bir gelenek haline gelmesini ve köyümüzün kalkınmasına yardımcı olmasını yürekten dilerim. Emeği geçen herkese saygı ve sevgilerimi iletirim. Galip COŞKUN

Galip COŞKUN
Aile büyüğümüz Elmas (COŞKUN) ÇELİK'in vefatı dolayısıyla heran yanımızda olan, cenazeye katılan, telefonla arayarak acımızı paylaşan bütün dost ve yakınlarımıza ailemiz adına teşekkür ederim. Galip COŞKUN

Galip COŞKUN
Muhsin Abimize Tanrı'dan rahmet sevenlerine başsağlığı dileriz. Seyhan-Galip


Tüm ziyaretçi yorumları için tıklayınız.
Sponsorlarımız
MARİFET İLTİFATA TABİDİR !!!

MARİFET İLTİFATA TABİDİR !!!
Eskilerin güzel bir sözüdür “Marifet iltifata tabidir müşterisiz meta zayidir” bu sözü gençlerimizin anlayacağı biçime sokarsak eskiler şöyle demek istiyorlar; “Bir şeyi ne kadar iyi ve eksiksiz yaparsanız yapın eğer ilgilenen yoksa bütün uğraş ve çabanız boşa gitmiş demektir”.
Ne yapıyorsak gençlerimiz için, onları biraz olsun bir araya getirip kaynaştırmak, dayanışma ruhunu geliştirmek, bir arada ve birlikte güzel şeyler ortaya koymanın yollarını bulmaları için yapıyoruz. Ancak gençlerimizin tümüne de haksızlık etmeyelim ama büyük çoğunluğundan hala deyim yerindeyse “Tık yok”.
Oysa gençlerimiz bizden çok çok ilerde ve hepside ana babalarının özverileri sayesinde iyi eğitim almaktalar. Büyük bir çoğunluğu üniversite öğrencisi yada üniversiteyi bitirmiş meslek sahibi olarak alanlarında yetkin kişi durumundalar yani bize yol gösterecek konumdalar. Ama “Hani nerdeler?”
Editörümüzle yaptığımız görüşmeler sonucu çok iyi biliyorum ki köy sayfamızın hepside müdavimleri çünkü ana babalarının köy sayfasını ziyaretlerine genellikle onlar aracılık ediyorlar yani olan bitenden hepside haberdar. Ama nedense birikimlerini bizimle paylaşmakta biraz cimriler herhalde.
Yoksa editörümüzün ve bizlerin gayretleri iltifata tabi olmayan marifet grubuna mı giriyor hiç değilse bundan bizi haberdar etsinler yada isteklerini çeşitli yollarla editörümüze iletsinler ki yani rotamızı belirlesinler ki bizde onlarla el ele güzel şeyler yapalım. Çünkü bu sayfanın gerçek sahipleri sizlersiniz yarın bayrağı sizler devralacak ülkemiz için güzel şeyler yapacaksınız.
Artık birikimlerinizi bu sayfada görmek istiyoruz umarım bizi sizlerle çok şey paylaşma sevincine ortak etme zamanınızın geldiğine sizlerde inanırsınız. Her şeyin gönlümüzce ve gönlünüzce olmasını diler sevgi ve saygılarımı sunarım.
Galip COŞKUN

Yazar: GALİP COŞKUN
Tarih: 18.04.2010 16:56:38Galip Coşkun
Okunma Sayısı: 5022


34.204.180.1
YAZARIN DİĞER YAZILARI

 

© Copyright 2020  V4.1 Tüm Hakları Saklıdır. | Dernek Sitesi | Köy Sitesi


Top